Домой Лента соцсетей Дискриминационные положения нового языкового закона являются ничтожными, — Пиляев

Дискриминационные положения нового языкового закона являются ничтожными, — Пиляев

636
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дискриминационные положения нового языкового закона являются ничтожными с моментами принятия согласно Конституции и действующему законодательству Украины.

Согласно статье 24 дискриминация граждан по языковому признаку запрещена. Цитирую статью 19 действующего Закона Украины «О международных договорах Украины»:

«1. Действующие международные договоры Украины, согласие на обязательность которых дано Верховной Радой Украины, являются частью национального законодательства и применяются в порядке, предусмотренном для норм национального законодательства.

2. Если международным договором Украины, вступившим в силу в установленном порядке, установлены иные правила, чем те, которые предусмотрены в соответствующем акте законодательства Украины, то ПРИМЕНЯЮТСЯ ПРАВИЛА МЕЖДУНАРОДНОГО ДОГОВОРА».

Соответственно, цитирую пункт 1 Статьи 10 ратифицированной Украиной Рамочной конвенции о защите национальных меньшинств: «Стороны обязуются признавать за любым лицом, принадлежащим к национальному меньшинству, право на свободное и беспрепятственное
использование языка своего меньшинства, В ЧАСТНОМ ПОРЯДКЕ И ПУБЛИЧНО, В УСТНОЙ И ПИСЬМЕННОЙ ФОРМЕ».

Тарас Креминь должен помнить о действующей ст. 161 Уголовного кодекса Украины (без срока давности):

«Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за МОВНИМИ або іншими ознаками — караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, —
караються штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, — караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ